Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Domů >> Vázací a manipulační technika >> Manipulační svěrky >> Svěrky na plech >> Vertikální svěrky >> Univerzální vertikální svěrka IPU 10

Univerzální vertikální svěrka IPU 10

Pro zdvihání v jakémkoliv směru ...

Univerzální vertikální svěrka IPU 10

Univerzální vertikální bezpečnostní zdvihací svěrka IPU10 je vhodná na zdvihání, otáčení (180°) a na vertikální přenášení ocelových plechůa konstrukcí. Tato svěrka se dá zablokovat v otevřené i zavřené poloze. Tím je zaručena bezpečná manipulace. Její vybavenost závěsným okem otočným ve všech směrech umožňuje její všestranné tažné zatížení.Zdvihací svěrky IPU10 s nosností od 12 t jsou vybaveny pro jednodušší nasazení v horizontální poloze dvěma speciálními nosnými závěsy.Svěrkou může být transportován resp. zvedán pouze jeden plech. Zvedání několika plechů najednou je zakázáno.Svěrka je vhodná pro zvedání oceli, jejiž povrchová tvrdost dosahuje až 37 Rc (345 HB), při teplotách od -40°C do +100°C.

Na požádání se dodávají i svěrky s vyššími nosnostmi a jinými upínacími rozsahy.

Nový typ svěrky 0,5-IPU10 s nízkou hmotností 1,9 kg, vysokým rozsahem rozevření čelistí 0-16 mm a dostatečnou praktickou nosností 500 kg.(Uvažte: tabule plechu tl. 16 mm o rozměru 1x2 m má hmotnost "pouze" 256 kg!)

Tabulka

Tabulka